Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:45 Pomozte autům IV (8)
- 09:45 Kobra 11 XV (3)
- 12:45 Válka skladů III (2)
- 13:45 Survivor Česko & Slovensko III
- 16:40 Kobra 11 XV (5)
- 18:40 Válka skladů III (6)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (6)
- 20:30 Strážce
- 22:30 Walker, Texas Ranger IV (6)
- 23:25 Kobra 11 XV (4)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (10)
- 02:00 Malý Sheldon V (22)
- 02:20 Malý Sheldon VI (1)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (20)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 05:15 Oggy a škodíci: Nová generace (63)
- 06:00 Bakugan: Ozbrojená aliance (93)
- 06:10 Přátelé X (14)
- 07:05 2 $ocky (7)
- 08:55 Malý Sheldon VI (5)
- 10:35 Susedia V (7)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (11)
- 12:55 Přátelé X (14)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (10)
- 15:35 2 $ocky (11)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (13)
- 19:10 Malý Sheldon VI (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (14)
- 21:35 Přátelé X (16)
- 22:35 Bobovy burgery V (8)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko IV (22)
- 13:10 MasterChef Česko IV (23)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med III (12)
- 01:10 Na každém kroku (62)
- 02:35 Gilmorova děvčata V (21)
- 04:45 Ulice (4238)
- 06:20 Život na jachtě V (14)
- 08:05 Láska z televizní obrazovky
- 09:50 Vítejte doma III
- 10:40 Zlatá labuť (49)
- 11:50 Nekonečná láska (88)
- 16:05 Pan Selfridge (8)
- 17:00 Doktorka Quinnová VI (4)
- 20:15 Rozchod
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:45 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 06:20 Websterovci "N"
- 06:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:15 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:35 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Sir Edmund Hillary)
- 07:45 Údolie Muminovcov
- 08:20 Dokážeš to! (Ryuji - Vypočujte si moje rakugo)
- 08:35 Zázračný ateliér "N"
- 09:35 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora (Taliansko zhora 2)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 23:40 Priehrada
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 05:50 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:30 Encyklopédia slovenských obcí (Uličské Krivé)
- 06:40 Televíkend
- 07:10 Kapura
- 07:55 Živá panoráma
- 08:35 Farmárska revue
- 09:05 Herbárium (Breza)
- 09:15 Halali
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 22:00 Mesto bohov
- 00:50 Bolkoviny
- 03:20 Banánové rybičky
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 11:05 Dynastie Nováků (9)
- 13:00 Zprávy
- 16:05 Příbuzenstvo
- 17:30 Náves (3)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (8)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Úsměvy (Úsměvy Josefa Laufera)
- 22:20 Saturnin
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:10 Sobotné dialógy
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 02:00 Náhodná láska
- 03:20 Dům na prodej, srdce k odběru
- 04:45 Dva Ossis objevují Ameriku
- 06:45 Pes ro(c)ku
- 09:55 Jako delfín
- 11:40 Vánoce na zámku
- 18:35 Průvodce pro nezadané
- 20:15 Bandita
- 22:25 Aféra Olivera Twista
- 00:15 V sedmém nebi
- 01:35 Profesionálové VIII (Pes)
- 02:10 Profesionálové VIII (Bomba)
- 02:50 Krimi
- 03:10 Na chalupě
- 03:55 Nové bydlení
- 04:40 Krimi
- 05:05 Noviny
- 05:40 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:35 DELUKSE (Prorock)
- 07:30 Profesionálové VIII (Policejní čin roku)
- 08:10 Profesionálové (Mluvčí)
- 09:05 Dr. Ludsky (Bůh spánku)
- 14:50 Poprask na silnici E4
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Iveta II (8)
- 21:20 Rudá bouře
- 00:00 Rodinné prípady
- 01:35 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 16:20 Horná Dolná (Mínové pole)
- 17:45 Horná Dolná (Hosť do domu)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Sestričky IV
- 21:30 Sestričky IV
- 22:30 Rodinné prípady
- 23:20 Rodinné prípady
- 00:55 Záhadná žena: Hra
- 06:00 Dům snů (8)
- 06:45 Velkolepé plány - Švédsko II (6)
- 15:25 Dům snů (8)
- 23:15 Zamčený pokoj
- 00:25 Sestra II
- 02:15 Kdo se směje teď
- 04:10 Likvidátor: Znovuzrození
- 08:15 Stylová romance
- 14:50 Interstellar
- 20:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 20:55 Láska a smrt (Střety)
- 21:50 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:50 Nic ve zlým
- 02:15 Creed II
- 04:20 Všechny staré nože
- 09:00 Lauřina hvězdička
- 10:20 Andělé a démoni
- 12:35 Neklid
- 14:05 Věčně mladá
- 19:30 Pán prstenů: Dvě věže
- 00:35 Pozlacený věk II (6)
- 01:30 Pozlacený věk II (7)
- 02:25 Pozlacený věk II (8)
- 03:25 Osm hor
- 12:35 Maškaráda
- 14:50 Spider-Man: Homecoming
- 17:00 Gran Turismo
- 20:00 Sympatizant (1)
- 21:50 Syndrom vraha (6)
- 22:35 Válka zítřka